Betboo 678 – Giriş Adresi Betboo678 – Mobil tr.betboo678.com

Ülkemiz üzerinde 2011 senesinden beridir yayın hayatını sürdürmekte olan firma, geçtiğimiz günlerde alan adı engellemesini görmüştür. BTK tarafından gerçekleştirilmekte olan alan adı, Türkiye’deki kullanıcıların Betboo678 adresine girişlerinin önüne geçer.

Betboo giriş için tıklayınız.

Bundan dolayı da engelli olan bağlantıyı kullanan kullanıcılar Betboo firmasına giriş yapamazlar. BTK’nın uyarı yazısı açılır. Bunların olmaması içinde Betboo yeni giriş adresi Betboo 678 bağlantısını almıştır. Bu yeni alınan bağlantı adresi üzerinden kullanıcılar rahatlıkla erişimlerini sağlayarak kendileri için sunulan tüm hizmet ürünlerinden yararlanabilirler. Yeni bağlantı adresi bir sonraki erişim engeline kadar kullanılabilir olmaktadır.

Betboo Yeni Alan Adı

Yeni bir bağlantı adresinin amacı sitenin hizmetlerini ülkemizde devam ettirmesi ve kullanıcılarına ulaşması içindir. Bundan dolayı da Betboo güncel adres olan Betboo678.com uzantısını almıştır. Alınan uzantı erişim engeli uygulandıktan çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşmiştir. Buradaki temel amaç kullanıcıların rahat bir şekilde hesaplarına erişebilmeleri ve var olan hizmetleri kullanabilme olanağının sağlanmasıdır. Normal olarak site üzerinde değişen hiçbirşey yoktur. Tüm hesaplar, altyapı ve genel işleyişler, güncel olarak alınan bağlantıda geçerliliğini koruyarak kullanılmaya devam edilebilir.

Betboo son alan adı Betboo678 ile giriş yaparak ana sayfasındaki tüm ürün olanaklarını görebilirsiniz. Türkçe dil imkanına sahip olan firma, etkin teknik altyapısı üzerinden kullanıcılarına ulaşmaktadır. Aynı zamanda Intera N.V. üzerinden kayıtlı olan Curaçao lisansını da barındırmakta olduğunu açıklar. Tüm bu veriler, piyasalarda markanın nasıl bir hizmet yapısına sahip olduğunu ad çeşitli açılardan bize gösteriyor. Siteye son alan adı ile giriş yaparak hizmetleri kullanabilirsiniz. Bunun içinde üye olmanız ve hesabınıza para yatırmanız gerekiyor. Yatırım yaptıktan sonra ise bonus olanaklarından yararlanabileceğiniz gibi spor ve casino ürünlerine de paranızı yatırabilirsiniz. Merak edilenleri de Canlı destek ekiplerine sorabilirsiniz.

Yorum yapın